złamany pendrive odzyskiwanie danych Tenorshare Android Data Recovery Review

Jeśli masz problem ze swoim urządzeniem z systemem Android i szukasz rozwiązania, możesz spróbować programu do odzyskiwania danych Android. Taki program pomoże Ci przywrócić dane z karty pamięci, pamięci wewnętrznej i karty SD. A najlepsze jest to, że te programy są kompatybilne z ponad 6000 urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, LG, OnePlus, Xiaomi, Huawei, Sony i inne. Możesz nawet wybrać, jaki typ pliku chcesz odzyskać i ile danych chcesz odzyskać.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Tenorshare

Jeśli straciłeś ważne dane na smartfonie z systemem Android, musisz mieć odpowiednie oprogramowanie do odzyskiwania danych, aby wykonać zadanie. Tenorshare ma kilka przyjaznych dla użytkownika funkcji, które pomogą Ci odzyskać utracone dane. Oprogramowanie może również pochwalić się wysoką stopą odzysku. Możesz pobrać Tenorshare dla Androida za darmo i możesz wypróbować go przez 14 dni, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy.

Program przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu wszelkiego rodzaju utraconych danych, a następnie przeskanuje urządzenie w poszukiwaniu usuniętych lub utraconych plików. Tenorshare może pomóc odzyskać dane z urządzenia z systemem Android bez rootowania go. Po pobraniu tego oprogramowania możesz podłączyć telefon do komputera i uruchomić skanowanie. Aby rozpocząć skanowanie, włącz debugowanie USB dla swojego urządzenia. Wybierz typy plików, które chcesz odzyskać i zostaną przedstawione wyniki.

Najnowsza wersja programu do odzyskiwania danych Tenorshare Android pozwala na podgląd utraconych danych przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania. Program ten posiada również opcję, która pozwala na podgląd usuniętych danych przed ich odzyskaniem. Ta funkcja jest szczególnie pomocna, jeśli przypadkowo usunąłeś ważny plik i nie ma on kopii zapasowej. Program może odzyskać wiele plików jednocześnie. I obsługuje różne typy i rozmiary plików. Dzięki temu proces odzyskiwania jest szybki i łatwy.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Tenorshare Android to najlepszy sposób na odzyskanie danych z urządzenia mobilnego z systemem Android. Obsługuje wszystkie wersje Androida i działa na szerokiej gamie urządzeń. Może odzyskać różne pliki ze smartfona z systemem Android, w tym muzykę, dokumenty PDF oraz wiadomości i załączniki WhatsApp. Oprogramowanie ma łatwy w użyciu interfejs, co oznacza, że możesz odzyskać utracone dane w ciągu kilku minut. Aplikacja pozwala również na podgląd danych i wybór plików, które chcesz odzyskać.

Jedną z najlepszych cech Tenorshare jest to, że działa z większością telefonów z systemem Android i nie wymaga dostępu root. Obiecuje również, że nie udostępni twoich danych żadnym platformom stron trzecich. Dzięki temu jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Jego interfejs użytkownika jest bardzo intuicyjny, a wszystkie niezbędne funkcje są dostępne w przedniej części. Pozwala również na ręczny podgląd plików lub przeszukiwanie całego systemu.

Inną cechą oprogramowania do odzyskiwania danych Tenorshare Android jest to, że może przywrócić usunięte pliki bez rootowania. Ten program jest kompatybilny z ponad 6000 różnych urządzeń, dzięki czemu łatwo jest odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp i inne ważne dane z telefonu z systemem Android. Co więcej, może również tworzyć kopie zapasowe danych Androida na komputerze, co jest świetną funkcją.

Po zainstalowaniu oprogramowania Tenorshare do odzyskiwania danych dla androida, musisz podłączyć urządzenie z Androidem do komputera. Upewnij się, że włączasz tryb „Mass Storage” w telefonie z Androidem. W niektórych przypadkach może być konieczne rootowanie urządzenia, aby użyć oprogramowania. W obu przypadkach, upewnij się, aby odłączyć telefon podczas pracy oprogramowania, aby zapobiec dalszej utracie danych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS dla systemu Android jest jednym z najlepszych narzędzi do odzyskiwania danych na rynku. Skanuje pamięć masową urządzenia z systemem Android i odzyskuje wszelkie utracone dane. Jego intuicyjny projekt UI sprawia, że jest łatwy w użyciu. Może rozpoznać Twoje urządzenie, gdy jest podłączone do komputera, i chroni Twoją prywatność, nie nadpisując danych.

EaseUS zapewnia różne sposoby kontaktu z obsługą klienta. Oprócz bazy wiedzy online z artykułami, samouczkami wideo i podręcznikami użytkownika do pobrania, EaseUS oferuje również usługę czatu na żywo od poniedziałku do piątku, od 9:00 do 17:30 UCT+8.

EaseUS posiada darmową wersję demonstracyjną swojego oprogramowania, która pozwala na bezpłatne przeskanowanie do 2GB danych. Można również wybrać skanowanie konkretnego dysku lub folderu. Po zakończeniu skanowania, oprogramowanie pokazuje podgląd i nazwy plików wszelkich utraconych danych. Następnie możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Jeśli potrzebujesz odzyskać większe pliki, będziesz musiał uaktualnić do wersji Pro programu EaseUS.

Kolejną wspaniałą cechą EaseUS data recovery for android jest możliwość odzyskania utraconych danych z kart SD i pamięci wewnętrznej. Pomaga również odzyskać pliki po ataku wirusa, awarii urządzenia lub niewłaściwej obsłudze. Łatwy w obsłudze graficzny interfejs użytkownika programu sprawia, że jest on łatwy w użyciu. Ponadto chroni prywatność użytkownika i oferuje dożywotnie aktualizacje oraz bezpłatne wsparcie techniczne.

Darmowa wersja próbna EaseUS jest przyjazna dla użytkownika, z interfejsem przypominającym Eksploratora Windows i trzyetapowym procesem odzyskiwania danych. Jest ona dostępna przez ograniczony czas, a po tym czasie poprosi Cię o uaktualnienie do płatnej wersji. Płatne plany oferują więcej korzyści, w tym nieograniczone odzyskiwanie danych, bezpłatne aktualizacje i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Chociaż może być drogi, jest to świetny wybór dla użytkowników, którzy chcą odzyskać utracone dane z uszkodzonego systemu.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS dla systemu Android jest bezpieczne. Wykorzystuje 256-bitowe szyfrowanie SSL, które jest jedną z najsilniejszych dostępnych opcji szyfrowania. Jest to lepsze niż powszechne szyfrowanie 128-bitowe. Oprogramowanie obsługuje zarówno system iOS, jak i Android i może łączyć się również z systemem Windows. Pozwala również na tworzenie kopii zapasowych kontaktów, kalendarza i wiadomości głosowych.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS dla systemu Android jest łatwe w użyciu. Wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć swoje urządzenie do oprogramowania i pozwolić mu skanować w poszukiwaniu usuniętych danych. Po skanowaniu, program przywróci pliki z pamięci wewnętrznej urządzenia i pamięci zewnętrznej. Możesz wyświetlić podgląd plików, które trzeba odzyskać przed kontynuacją. To oprogramowanie oferuje również bezpłatne wsparcie techniczne, które pomoże Ci przez proces odzyskiwania.

Tenorshare Android Data Recovery

Tenorshare Android Data Recovery to doskonały program do odzyskiwania utraconych danych z urządzeń z systemem Android. Obsługuje każdy smartfon z systemem Android i nie wymaga dostępu root do działania. Co więcej, odzyska utracone pliki bezpośrednio z urządzenia. Ten program jest całkowicie bezpieczny w użyciu i nie udostępnia danych użytkownika innym platformom. Ponadto ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który umieszcza wszystkie ważne funkcje z przodu dla szybkich operacji.

Jego proces skanowania jest szybki i łatwy, a utracone pliki można podejrzeć przed ich odzyskaniem. Po pobraniu programu podłącz swoje urządzenie do komputera za pomocą kabla USB do transmisji danych. Będziesz musiał włączyć debugowanie USB na swoim urządzeniu z Androidem. Po podłączeniu Tenorshare Android Data Recovery rozpocznie skanowanie urządzenia w poszukiwaniu utraconych plików. Oprogramowanie jest kompatybilne z wersjami systemu operacyjnego Android do Android 12. Jest również kompatybilny z różnymi tabletami z systemem operacyjnym Android. Może również przywrócić utracone zdjęcia i inne rodzaje danych z urządzeń z systemem Android. Jest dostępny zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej, a także zawiera kompleksowy przewodnik i lekcję wideo.

Inną wspaniałą cechą Tenorshare Android Data Recovery jest to, że obsługuje wiele różnych typów plików. To oprogramowanie będzie w stanie odzyskać utracone kontakty, zdjęcia, filmy i inne pliki. Możesz użyć tego programu, aby odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, jeśli straciłeś je z powodu usunięcia, awarii systemu lub rootowania.

Program jest łatwy w użyciu, z minimalną ilością kroków do odzyskania utraconych danych. Jego prosty i atrakcyjny interfejs sprawia, że odzyskiwanie danych jest łatwe. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, Tenorshare wspomina na swojej stronie internetowej, że informacje osobiste i dane jego użytkowników będą bezpieczne. Jednak oprogramowanie nie zapewnia funkcji, która zapobiega utracie danych, ani nie gwarantuje usunięcia danych – częstej cechy oprogramowania do odzyskiwania danych.

Tenorshare Android Data Recovery jest kompatybilny ze wszystkimi rodzajami urządzeń z systemem Android. Może przywrócić usunięte zdjęcia, filmy i wiadomości WhatsApp. Jest również w stanie odzyskać dokumenty i pliki głosowe. Ponadto nie wymaga dostępu root ani żadnego rodzaju kopii zapasowej. Ponadto to oprogramowanie działa na różnych urządzeniach z systemem Android, w tym urządzeniach z kartami SD.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]